O poradni proktologicznej

Poradnia

W Centrum Medycznym Medi-Sfera działa poradnia proktologiczna.
Zakres badań obejmuje anoskopię, rektoskopię, USG endorektalne. Nasi specjaliści zajmują się leczeniem żylaków odbytu (hemoroidów), nieoperacyjnym leczeniem szczeliny odbytu oraz usuwaniem pozostałych zmian okołoodbytowych. Choć dolegliwości związane z tą strefą ciała uważane są za wstydliwe, to nie wolno ich lekceważyć. Mogą być one oznaką poważnej choroby. Nie należy także odkładać wizyty u proktologa. Im wcześniejsze stadium zmian chorobowych, tym krótsze i łatwiejsze jest ich leczenie.

Często zadawane pytania

Czy krwawienie z odbytu zawsze jest związane z hemoroidami?
Krwawienie z odbytu jest jednym z najczęstszych objawów chorób jelita grubego i odbytu takich jak szczelina odbytu, guzki krwawnicze czyli popularne hemoroidy, polipy jelita grubego, choroby zapalne jelita grubego, należy również pamiętać o nowotworach które mogą dawać objawy krwawienia.

LEKARZE

Informacje

01

Konsultacje

Lekarz proktolog zajmuje się chorobami jelita grubego i odbytnicy. Na konsultację należy zgłosić się w przypadku odczuwania takich dolegliwości, jak świąd odbytu, ból odbytu, hemoroidy czy krwawienie z dolnego odcinka przewodu pokarmowego. Badania dolnego odcinka przewodu pokarmowego są ważnym elementem w profilaktyce raka jelita grubego.
02

Godziny pracy

Poradnia jest czynna w poniedziałki i wtorki
03

Kontakt

Aby umówić wizytę w poradni prosimy o kontakt telefoniczny, chat, lub formularz.